+90 5538406736

Sosyal Medyada Biz}

Chester Koltuk Döşeme ve Tamiri

Chester Kanepe Döşeme ve Tamiri

Chester Koltuk Döşeme ve Tamiri yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel sipariş Koltuk İmalatı’da yapmaktayız. Chesterfield koltuklar, modelleri itibarıyla diğer basit koltuklara göre kendine has bir duruş sergileyerek şıklığın yanı sıra daha klasik türden bir modeldir.

Yaklaşık 350 yıllık bir geçmişi olan Chester Koltuklar günümüzün yeni Dekorasyonlarında da yerini korumaya devam ediyor.Hemen hemen herkesin dikkatini çekebilecek şıklığı ve konforu taşıyan bir koltuk türüdür,bu koltuklar evlerimizin salonlarında yer aldığı gibi Ofis ve Büro Konseptinde de önemli bir yere sahiptir.Ayrıca bu koltuk modeli yapım aşamasındaki zahmetli işçiliğin getirmiş olduğu maliyetle toplumun direkt olarak ekonomik açıdan durumu iyi olan kesimi hedef alır.

Günümüz koşullarında hayatımızda her geçen gün bazı şeylerin değiştiği gibi Koltuk Modellerinde de bir çok yenilik ve değişiklik olduğu söylenebilir.

Koltuk Döşeme Atölyem

Chester Koltuk Döşeme Fiyatları

Chester Kanepe Kaplama, Chesterfield Koltuk Modelleri,

Bizim firma olarak yaptığımız şey aslında kısaca bahsedecek olursak, Chester Koltuk Döşeme ve Tamiri uzun süreli kullanıma bağlı eskimiş koltuklarınızın restorasyonunu yaparak tekrar kullanılır hale getirmek diyebiliriz. Chester Koltuk nedir diye sorgulacak olursak,genellikle halk arasında Kapitoneli Koltuk olarakda bilinen genellikle Hakiki Deri veya Kadife Kumaş kullanılarak Koltuk Döşeme yapılmış kolarında ve sırtlarında nadiren oturma kısımlarında da baklava dilimleri şeklinde düğmelerle işlenerek Koltuk Kaplama yapılan Koltuk Modeli denilebilir.

Chester Koltuk,Kapitoneli Koltuklar,Koltuk Fiyatları

Firmamız bünyesinde chester koltuklarla ilgili hizmet alabileceğiniz başlıca konular belirtilmiştir;

Chester Koltuk Döşeme,

Chester Koltuk Tamiri,

Chester Koltuk Modelleri,

Chester Kanepe Fiyatları,

Chester Koltuk Döşeme ve Tamiri

Chester Koltuk Takımları,

Koltuk Döşemecisi,

Koltuk Tamircisi,

Koltuk Kaplama,

Berjer Döşeme,

Chester Koltuk İmalatı,

Kapitoneli Koltuk Takımları,

Kapitoneli Koltuk Döşeme,

Kapitoneli Koltuk Tamiri Yapan Firmalar,

Kapitoneli Koltuk Kaplama Fiyatları,

Bilmeniz gereken bir diğer husus Kapitoneli Koltuklara Döşeme işlemi yapılırken bildiğniz üzere bir çok düğme atılarak Koltuk Kaplaması yapılır,bu şu anlama geliyor,diğer spor modellere göre işçiliği oldukça fazla bir koltuk türüdür,dolayısıyla fiyat olarak da diğerlerine göre biraz yüksektir fiyatları.

 

 

13 Aralık 2020
2.240 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara