+90 5538406736

Sosyal Medyada Biz}

Misafir veya Bekleme Koltukları

Misafir veya Bekleme Koltukları

Misafir veya Bekleme Koltukları iş yerlerinizde gerek ticari amaçla gerekse şahsen sizleri ziyarete gelen kişilerin beklemeleri veya oturmak için tasarlanmış tek kişilik iki kişilik veya üç kişilik koltuklardan oluşuyor diyebiliriz.

Tabi bu tip Koltuklar standart değildir iş yerinizin konseptine göre Misafir veya Bekleme Koltukları olarak modelleri ve renkleri farklıdır, yeni bir işyeri açtınız o an gittiniz bir mağazaya ve beğendiğiniz Misafir veya Bekleme Koltuklarını aldınız, belli bir zaman sonra Ofisinizin Konseptini değiştirmek istiyor olabilirsiniz, veya Koltuklar yırtılmış olabilir Döşemeleri eskimiş olabilir sizde bu durumda gelen misafirlerinizi o koltuklarda ağırlamak istemiyor olabilirsiniz, bu durumda bir araştırma içine girdiğiniz zaman yeni koltukların o an için sizin bütçenizi sarsacağına kanaat getirdiniz.

Diğer taraftan Döşemesi yıpranmış eskimiş Koltuklarda misafirlerinizi de ağırlamak istemiyorsunuz hemen alternatif yollar aramaya başladınız, İşinin ehli bir Koltuk Döşemeci arayışına girdiniz. İlk yapacağınız şey internetten yakın çevrenizde bu hizmeti veren ve sizin ihtiyaçlarınıza sizin istediğiniz şekilde size hizmet verecek bir Firma bulmak olacaktır.

Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri Fiyatları, Koltuk Döşeme Firması,

Oysa ki işin içine internet girdiği zaman olay tamamen farklı boyutlara gelmektedir, hizmet alacağınız Koltuk Döşeme Firmasının size yakın olmasına değil alacağınız hizmetin kalitesine bakmalısınız, şöyle örnek vermek gerekirse bulunduğu şehre hitabeden bir Koltuk Döşeme Atölyesi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda iş yerinizin konseptine uygun yeni modeller sunabiliyorsa veya sizin bütçenizi de düşünerek elinizde olan Koltukları daha uygun rakamlara Döşeme Değişimi yapmayı teklif ediyorsa hiç düşünmeden işlerinizi emanet edebilirsiniz.

Bizde Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri Firması olarak sektörümüzün gerektirdiği şekilde önceliğimiz bize müracaat ettiğiniz takdirde elinizde olan Koltuklarınızın en uygun şekilde onları tekrar size kazandırmak olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Misafir Koltukları İmalatı, Misafir Koltukları Döşemesi, Misafir Koltukları Tamiri, Misafir Koltuğu Döşeme ve Tamiri

Şimdi özetle Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri adı altında Firmamız alanında sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Misafir veya Bekleme Koltuklarınızın Koltuk Kaplama konusunda işinin ehli ustalarımızın en hassas şekilde orjinal haline sadık kalarak sizlerin istediği Suni Deri veya Silinebilir Lekelere karşı dirençli kullanımı oldukça kolay Kumaşlar ile Döşeme Değişimini Yapmaya hazırız.

 

Koltuk Döşeme Atölyem

Koltuk Döşeme Atölyem

Ofis veya Büronuzdaki Koltuklarla ilgili Koltuk Yüzü Değişimi için karar verdiğiniz zaman, işinizi yaptırmak için Koltuk Döşeme Firması olarak tercihiniz bizden yana olursa sizi ziyarete gelen misafirlerinizin oturacak yer sorunu yaşamamaları için ve en önemlisi sizlerin bu konuda işlerinizin aksamamasını sağlamak.

Ofis Büro Koltukları Döşeme ve Koltuk Tamiri Hizmeti

Bunun için Tamir veya Döşemesi değişecek koltuk sayısı fazlaysa, adet sayısına göre guruplara bölerek parça parça götürüp ve yenilemek üzere götürüyoruz.

Koltukların Koltuk Döşeme İşlemi yapıp getiriyoruz, onları yeni haliyle size teslim ettikten sonra ikinci gurubu yenilemek üzere alıyoruz.

Yada adet az ise hepsini tek seferde alıp gerekeni en hızlı şekilde yaptıktan sonra tekrar getirip teslim olacaktır.

Bizim asıl branşımız Koltuk Tamiri ve Koltuk Döşeme olduğu için önceliğimiz sizin Eski Koltuklarınızı sizin için tekrar kullanılır hale getirmek.

Branşımız bu diye sadece bunu sunmuyoruz.

Size tabi ki diyebilirsiniz tamamen Koltuk Modeli de değişsin biz Koltuk Kaplama yaptırmak istemiyoruz.

Tamamen farklı bir modelde yeni bir koltuk istiyoruz.

Böyle bir tercihiniz olursa da istediğiniz modeli de sizin için istediğiniz ölçülerde Koltuk Üretimi yapabiliyoruz. Bunların yanı sıra bizden alabileceğiniz bir çok hizmet mevcuttur:

Misafir Koltuğu Döşemesi,

Misafir Koltuğu Tamiri,

Misafir Koltuğu Kaplama,

Misafir Koltuğu Yüz Değişimi,

Bekleme Koltuğu Döşeme,

Bekleme Koltuğu Tamiri,

Bekleme Koltuğu Kaplama,

Bekleme Koltuğu Yüz Değişimi,

Ofis ve Büro Koltuk Tamiri,

Ofis ve Büro Koltuk Döşemesi,

Ofis ve Büro Koltuğu Yedek Parça Deşiğimi,

Koltuk Tamir Servisi,

Koltuk Tamircisi,

Ve bunların yanı sıra Firmamız sizlere bir çok,

Koltuk, Sandalye, Berjer, Kanepe, Çekyat, Köşe Koltuk, Oturma Guruplarının Tamiri ve Döşeme Değişimi konusunda bir çok hizmet sunmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey, bu tür ihtiyaçlarınız olduğu zaman bize ulaşmak.

Gerek yerinizde gerekse servis aracımız ile yerinizden alarak kendi yerimize getirerek ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak olacaktır.

12 Ocak 2022
592 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara